Körzeti úszás diákolimpia

A Talentum Iskola nagy létszámmal képviseltette magát a versenyen. Több tanulónk is bejutott a megyei döntőbe. Az eredményeket itt olvashatjuk:

                                                I. korcsoport
 
48 m lány mellúszás:

2.   Kiss Lili            1:02,70

6.   Gábriel Anna     1:12,87
8.   Nagy Blanka     1:13,36
14. Éberhardt Nóra  1:22,60
48 m fiú mellúszás:
 2. Sztányi Zalán      1:01,79
6. Harmath Bálint    1:12,36
7. Torják Benedek   1:18,70
48 m fiú hátúszás:
 1. Fatuska Dániel    0:54,87
4. Harmath Bálint    1:12,31
7. Torják Benedek   1:25,31
48 m gyorsúszás
 3. Sztányi Zalán
4. Fatuska Dániel
                                                 II. korcsoport
 
48 m fiú mellúszás
 1. Sipos Iván
2. Dettre Boldizsár
48 m lány mellúszás
 8. Simon Amália
12. Pruzsina Patrícia
14. Fazekas Lilla
48 m fiú hátúszás
 3. Schwarczenberger Erik
9. Szeidemann Ábe
48 m lány hátúszás
 8. Menczel - Silko Sára
48 m fiú gyorsúszás
 4. Schwarczenberger Erik
9. Sipos Iván
15. Szeidemann Ábel
18. Dettre Boldizsár
48 m lány gyorsúszás
 10. Simon Amália
4 x 48 m fiú gyorsváltó
 2. TALENTUM ISK.
Schwarczenberger Erik, Szeidemann Ábel
Dettre Boldizsár, Sipos Iván
4 x 48 m lány gyorsváltó
Pruzsina Patrícia
Fazekas Lilla
Menczel - Silkó Sára
Simon Amália
                                                  III. korcsoport
 
50 m fiú mellúszás:
4. Harmath Zalán
50 m lány mellúszás:
 1. Hernádi Ildikó
2. Irtó Leila
 
50 m fiú hátúszás:
 2. Hídvégi Zalán
3. Fogel Gergő
5. Karch Ákos
50 m lány hátúszás:
 2. Hernádi Ildikó
 
50 m fiú gyorsúszás:
 2. Hídvégi Zalán
4. Boros Márk
5. Fogel Gergő
9. Karch Ákos
50 m lány gyorsúszás:
4. Irtó Leila
4 x 50 m gyorsváltó:
1. TALENTUM ISKOLA
Hídvégi Zalán, Fogel Gergő
Boros Márk, Karch Ákos
                                                      IV. korcsoport
 
100 m lány mellúszás
 4. Faggyas Zsófia
100 m fiú hátúszás
2. Hídvégi Hunor
4. Fogel Máté
100 m lány hátúszás
 3. Zahorán Emese
 
100 m fiú gyorsúszás
1. Hídvégi Hunor
5. Fogel Máté
100 m lány gyorsúszás
 3. Faggyas Zsófia
4. Zahorán Emese
4 x 50 m gyorsváltó
2. TALENTUM ISK. 
Hernádi Ildikó, Zahorán Emese
Irtó Leila, Faggyas Zsófia